Zaznacz stronę
plastyka warg sromowych

PLASTYKA WARG SROMOWYCH WIĘKSZYCH przy użyciu preparatu Desirial
– powrót do naturalnej harmonii!

Ciało kobiety wraz z wiekiem ulega wielu zmianom. Proces ten dotyczy również intymnych miejsc. W czasie menopauzy organy płciowe stają się mniej nawilżone, przez co powodują liczne uciążliwe dla kobiet dolegliwości. Jednym z następstw tego faktu jest częściowy lub całkowity zanik warg sromowych większych. Zanikająca wtedy podściółka tłuszczowa występująca w wargach sromowych powoduje u wielu kobiet nie tylko uczucie wstydu spowodowane zmieniającym się ciałem, ale również sprawia im dyskomfort (szczególnie odczuwają go panie aktywne sportowo – mniejsze wargi sromowe to bowiem mniejsza ochrona przed urazami mechanicznymi). Należy jednak pamiętać, że dolegliwość ta może mieć również podłoże genetyczne i występować u pań w młodszym wieku.

W obu przypadkach nasi specjaliści Formmed Es proponują pacjentkom zabieg wykorzystujący preparat Desirial. Dzięki niemu żadna z pań nie będzie musiała rezygnować z ulubionych zajęć, a co więcej będzie mogła w pełni cieszyć się swoją kobiecością.

Przed wizytą prosimy o zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi poniżej.

l

Ważny początek

Wskazania

  • niedostateczne nawilżenie pochwy
  • podrażnienia powodujące świąd, pieczenie, dyskomfort
  • skłonność do zaniku warg sromowych większych
  • wulwodynia

Przeciwwskazania

  • aktywny stan zapalny w obrębie układu moczowo-płciowego
  • aktywne zmiany nowotworowe, lub leczenie nowotworowe 5 lat wstecz
  • zmiany anatomiczne pochwy
  • ciąża
  • miesiączka
  • uszkodzona skóra w okolicach intymnych

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

W tkankę podskórną warg sromowych większych zostaje wstrzyknięty preparat DESIRAL, w którym znajduje się wiążący wodę związek nawilżający wzbogacony o mannitol. Preparat podczas tego samego zabiegu podawany jest w obie wargi sromowe. Po około 2 tygodniach po zabiegu preparat zwiększa swoją objętość do 20-30%.

Czas trwania

20 minut

Znieczulenie

miejscowe

Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Bezpośrednio po zabiegu pacjentka może wrócić do codziennych czynności. Do kilku dni po zabiegu miejsce może być obolałe i obrzęknięte. Do dwóch tygodni powinna unikać nacisku na tę okolicę ciała (zrezygnować np. z jazdy konnej czy na rowerze).

Konieczność powtórzenia zabiegu

Decydują o tym indywidualne ustalenia pomiędzy specjalistą a pacjentką.

Efekty po zabiegu

Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się do dwóch lat. Zaliczyć do nich możemy: odmłodzenie skóry okolic intymnych, nawilżenie skóry, śluzówki. Struktura warg sromowych zostaje wzmocniona, stają się one bardziej jędrne i elastyczne. Ustępują dolegliwości bólowe, a wargi sromowe większe nabierają jednakowej wielkości.

Lekarze wykonujący zabiegi plastyki warg sromowych

dr n. med. Agnieszka Nalewczyńska

specjalista ginekologii i położnictwa, lekarz medycyny estetycznej

s
UMÓW WIZYTĘ
""
1
Imię i nazwisko
Telefon
Wiadomość
0 /
Previous
Next