Zaznacz stronę
powiększenie punktu G

POWIĘKSZENIE PUNKTU G (G-SHOT) przy użyciu preparatu Desirial lub własnego tłuszczu

Kobiecość kryje się w najbardziej skrytych częściach ciała. Nie oznacza to jednak, że to co, ukryte nie wymaga szczególnej troski. Tak jest w przypadku punktu G – wyjątkowo wrażliwej tkanki położonej na przedniej ścianie pochwy. Nie wszystkie kobiety mogą się nim jednak cieszyć, a przyczyną tego może być choćby małe uwydatnienie tej strefy erogennej czy mniejsza elastyczność okolic intymnych związana z porodem czy wiekiem. Możliwości współczesnej medycyny przychodzą temu na ratunek. Powiększenie punktu G (augumentacja) jest zabiegiem, którego celem jest poprawa jakości życia seksualnego kobiet. Specjaliści w Formmed Es wykorzystują w tym celu preparat Desirial lub tłuszcz własny Pacjentki, który nie tylko wypełni tkankę, ale również znacząco odmłodzi i ujędrni okolice intymne. Zapraszamy do wizyty w naszej Klinice, a wcześniej do zapoznania się z pakietem najważniejszych informacji.

l

Ważny początek

Wskazania

  • mniejsza wrażliwość na bodźce mechaniczne
  • brak satysfakcji odczuwanej podczas stosunku

Przeciwwskazania

  • aktywny stan zapalny w obrębie układu moczowo-płciowego
  • aktywne zmiany nowotworowe, lub leczenie nowotworowe 5 lat wstecz
  • zmiany anatomiczne pochwy
  • ciąża
  • miesiączka
  • uszkodzona skóra w okolicach intymnych

Szczegóły zabiegu

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu w okolicę punku G za pomocą iniekcji zostaje wprowadzony preparat Desirial (usieciowany kwas hialuronowy trzeciej generacji, mannitol o właściwościach antyoksydacyjnych oraz sorbitol działający nawilżająco).

Czas trwania

do 30 min

Znieczulenie

Miejscowe/bez znieczulenia. Ustalane indywidualnie z lekarzem.
Z

Istotne wskazówki

Rekonwalescencja

Pacjentka po zabiegu może od razu wrócić do codziennych czynności. Może być aktywna seksualnie już 4 godziny po zabiegu.

Konieczność powtórzenia zabiegu

Efekt utrzymuje się 1-2 lata.

Efekty po zabiegu

Kondycja tkanek objętych zabiegiem ulega poprawie, ujędrnieniu, rewitalizacji, odmłodzeniu, znacząco wpływając na jakość odczuwanych bodźców.
s
UMÓW WIZYTĘ
""
1
Imię i nazwisko
Telefon
Wiadomość
0 /
Previous
Next